Koppelingsweg 5
6673DT Andelst
09:00 - 17:30
Maandag t/m vrijdag
6673DT Andelst
Maandag t/m vrijdag
6674 AM Herveld
Status | Beschikbaar |
Soort woonhuis | Eengezinswoning |
Vraagprijs | € 398.000,- k.k. |
Bouwjaar | 1963 |
Energielabel | D |
Woonoppervlakte | 103 m² |
Inhoud | 332 m³ |
Welkom aan De Tip 3 in Herveld – een woning met verrassend veel ruimte, volop potentie en een heerlijk perceel waar je volledig je eigen woongeluk kunt creëren. Deze tweekapper ligt in een rustige en groene omgeving, biedt veel privacy en heeft de luxe van een eigen inrit met garage. Met de juiste finishing touch maak je hier in no-time een modern en comfortabel thuis van!
Wanneer je de woning binnenkomt via de hal met toilet, trapkast en kruipruimte, valt meteen op hoe speels en ruimtelijk de indeling is. De woonkamer voelt uitnodigend en licht dankzij de grote raampartijen, die zorgen voor een prettige natuurlijke lichtinval gedurende de hele dag. De houten vloer geeft de ruimte warmte en karakter, waardoor het een fijne plek is om zowel te ontspannen als gasten te ontvangen.
Een charmant detail is de verdiepte erker aan de zijkant. Deze biedt niet alleen extra ruimte, maar geeft ook een speels karakter aan de woonkamer. Je kunt hier bijvoorbeeld een knusse zithoek creëren of een plek om te lezen. De deur naar de tuin maakt dat binnen en buiten mooi in elkaar overlopen – ideaal voor wie in de zomer graag de tuindeuren openzet en geniet van een frisse bries of een zonnige ochtendkoffie.
De keuken bevindt zich aan de achterzijde. Dankzij de praktische L-opstelling is er volop werk- en opbergruimte. De keuken is uitgerust met een 4-pits kookplaat met ingebouwde afzuiging, een spoelbak en kastjes met soft-close lades en deuren. Hier kun je met gemak een uitgebreide maaltijd bereiden terwijl je toch in contact blijft met het gezin of je gasten in de woonkamer.
Aansluitend vind je de badkamer, die netjes en functioneel is ingericht. De badkamer is volledig betegeld en voorzien van een ruime douche, een modern wastafelmeubel en een designradiator. Extra praktisch is de aanwezigheid van de wasruimte, waardoor alle voorzieningen handig bij elkaar zijn gesitueerd.
De eerste verdieping telt drie ruime slaapkamers, allen afgewerkt met laminaat en voorzien van isolerende beglazing. De kamers zijn praktisch ingedeeld en bieden veel mogelijkheden voor slaap-, werk- of hobbyruimte. Daarnaast bevindt zich hier een royaal toilet met wastafel.
De tweede verdieping is met een vaste trap bereikbaar en is voorzien van een brede dakkapel aan de achterzijde, waardoor er veel licht en extra leefruimte ontstaat. Dankzij de knieschotten is er volop bergruimte aanwezig. Ook hier tref je houten kozijnen met isolerend glas en een houten vloer. Een ideale verdieping voor een vierde slaapkamer, thuiswerkplek of hobbyruimte.
De woning staat op een royaal perceel en biedt alles voor het ultieme buitenleven. De tuin is heerlijk besloten en biedt volop privacy, met een zonnig terras direct aan huis, een gazon met borders en zelfs ruimte voor een moestuin. Daarnaast beschik je over een grote garage met aangebouwde berging en een kas. De eigen oprit biedt plek voor minimaal drie auto’s – ideaal voor gezinnen of wanneer je gasten ontvangt.
Herveld-Zuid is een geliefde, rustige woonomgeving met veel groen en ruimte. Hier geniet je van de dorpse sfeer, terwijl je binnen enkele minuten de voorzieningen van Herveld, Zetten of Elst bereikt. Scholen, sportvoorzieningen en winkels zijn dichtbij en via de uitvalswegen (A15 en A50) zijn ook Arnhem, Nijmegen en Tiel uitstekend bereikbaar. Kortom: een heerlijke plek om te wonen en te genieten van rust, ruimte en privacy.
De Tip 3 in Herveld biedt alles wat je zoekt: ruimte, privacy en de kans om een woning volledig naar eigen wens te maken. Een unieke kans op een heerlijke woonplek!
– Royale tweekapper met veel potentie;
– Ruim woongedeelte met veel licht;
– Zeer royaal perceel;
– Eigen inrit met ruime garage;
– Vier ruime (slaap)kamers verdeeld over twee verdiepingen;
– Brede dakkapel;
– Badkamer begane grond;
– Besloten tuin met terras, gazon en moestuinmogelijkheid;
– Niet zelfbewoningsclausule van toepassing;
– Rustige ligging in Herveld-Zuid, dichtbij voorzieningen;
– Kindvriendelijke woonomgeving;
– Verenigingen als voetbal- en tennisclub;
– Dorpshart met diverse voorzieningen;
– Nabij uitvalswegen A15 en A50 gelegen.
Ben je nieuwsgierig geworden en wil je meer informatie? Bekijk dan ook onderstaande elementen die wij standaard bij al onze woningpresentaties weergeven.
– Professionele woonvideo
– Virtuele tour door de woning
– Interactieve plattegronden
Of download via Funda de brochure en klik op de link naar de website van de woning. Op de website vind je tevens de vragenlijsten en het meetrapport.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan.
Vraagprijs: € 398.000,- k.k.
Status: Beschikbaar
Aanvaarding: In overleg
Soort woonhuis: Eengezinswoning
Soort bouw: Bestaande bouw
Bouwjaar: 1963
Soort dak: Zadeldak
Woonoppervlakte: 103 m²
Perceeloppervlakte: 332 m²
Inhoud: 332 m³
Externe bergruimte: 36 m²
Overige inpandige ruimte: Onbekend
Aantal kamers: 5
Aantal slaapkamers: 4
Aantal badkamers: 1
Voorzieningen: Tv kabel, natuurlijke ventilatie