Koppelingsweg 5
6673DT Andelst
09:00 - 17:30
Maandag t/m vrijdag
6673DT Andelst
Maandag t/m vrijdag
6642 AE Beuningen gld
| Status | Beschikbaar |
| Soort woonhuis | Eengezinswoning |
| Prijs | € 585.000,- k.k. |
| Bouwjaar | 1988 |
| Energielabel | A |
| Woonoppervlakte | 140 m² |
| Inhoud | 541 m³ |
Welkom aan de Claudiuslaan 47 in Beuningen — een heerlijke tweekapper waar ruimte, licht, sfeer én duurzaamheid samenkomen. Deze woning (bouwjaar 1988) ligt op een prachtige locatie aan het water, in een rustige straat met vrij uitzicht. Met een uitgebouwde woonkamer, een moderne keuken, energielabel A, 20 zonnepanelen én een zonnige tuin met vlonder aan het water, is dit een woning die direct het gevoel van thuiskomen geeft.
Bij binnenkomst valt meteen de royale hal op met zijn mooie tegelvloer en nette afwerking. Vanuit hier bereik je het toilet, de meterkast (vernieuwd in 2022 met 3-fase aansluiting) en de trapopgang naar de verdieping. De ruime woonkamer ademt warmte en sfeer dankzij de prachtige gashaard met schouw en de grote glazen pui met schuifdeur naar de tuin. De toog naar de eetkamer zorgt voor een speelse indeling en een heerlijke verbinding tussen wonen en eten.
De uitbouw aan de achterzijde (2000) creëert extra leefruimte en maakt van de eetkamer een volwaardige tweede woonkamer, met eveneens een schuifpui richting de tuin. Overal ligt dezelfde kwalitatieve vloer, wat rust en eenheid brengt in het geheel.
Aan de voorzijde vind je de halfopen keuken in een stijlvolle houtlook met zwarte accenten. De keuken is praktisch en modern ingericht met een donker stenen blad, handgevormde wandtegels, en luxe apparatuur, waaronder een inductiekookplaat met afzuiging, combi-oven, separate oven, Quooker, vaatwasser en spoelbak. Hier kook je met plezier, met volop kastruimte en uitzicht over de gezellige straat.
Op de eerste verdieping word je verrast door een enorme master bedroom, voorzien van een kamerbrede kunststof dakkapel met elektrische rolluiken. De kamer is strak afgewerkt, heeft spots, airconditioning en kan eenvoudig worden opgesplitst in twee slaapkamers.
De tweede kamer is ideaal als kinderkamer, kantoor of logeerkamer, met een groot dakraam dat zorgt voor veel licht. De verdieping is volledig afgewerkt met warmkleurig laminaat.
De moderne badkamer is een echte blikvanger: stijlvol betegeld in neutrale tinten, met een luxe inloopdouche met regendouche, dubbele wastafel in houtlook meubel, toilet en extra opbergmeubel. Hier komt ontspanning vanzelf.
De tweede verdieping biedt een keurige voorzolder met dakraam, wasmachineaansluiting, knieschotten voor bergruimte, en toegang tot een fijne vierde slaapkamer met groot dakraam. De Intergas CV-ketel (2023) is recent geplaatst en uitstekend onderhouden.
Wat een heerlijke plek! De parkachtige tuin is met zorg ontworpen en biedt de perfecte mix van groen, bestrating en terrassen. Zowel bij de woonkamer als eetkamer zijn zonneschermen geplaatst. In het midden van de tuin bevindt zich een gezellig terras, met daarachter een houten tuinhuis en een veranda/overkapping waar je heerlijk van de avondzon kunt genieten.
Helemaal achterin ligt de vlonder aan het water – een idyllische plek om te ontspannen, te lezen of gewoon te genieten van de rust en het uitzicht.
Deze woning is niet alleen charmant, maar ook technisch en energetisch up-to-date met o.a.:
– Energielabel A
– Gevel-, dak- en vloerisolatie
– HR+ beglazing
– 20 zonnepanelen (2020 + 2023) – opbrengst ca. 5.200 kWh
– Nieuwe meterkast (2022, 3-fase)
– Laadpaal aanwezig
– Airco’s op begane grond en slaapkamer
Je woont hier niet alleen comfortabel, maar ook energiezuinig en duurzaam.
De Claudiuslaan ligt in een rustige, groene woonwijk in Beuningen, met water, speelplekken en scholen op loopafstand. Beuningen heeft een compleet winkelcentrum met gezellige terrasjes en restaurants, en de uitvalswegen A50 en A73 brengen je binnen enkele minuten in Nijmegen.
De omgeving is rijk aan natuur: geniet van een wandeling langs de Waal, of maak een fietstocht door het uitgestrekte polderlandschap. Hier woon je rustig, maar met de stad altijd dichtbij.
Een heerlijke gezinswoning met karakter, ruimte, comfort en duurzaamheid – gelegen op één van de mooiste plekken van Beuningen, aan het water. Deze woning is instap klaar, uitstekend onderhouden en klaar voor een nieuwe bewoner die op zoek is naar kwaliteit en rust.
– Tweekapper aan het water;
– Goed onderhouden;
– Bouwjaar 1988;
– Uitbouw achterzijde (2000);
– Eigen oprit en parkeren op eigen terrein;
– Energielabel A;
– Gevel-, dak- én vloerisolatie;
– HR+ beglazing;
– Airco op begane grond en in slaapkamer;
– Gashaard met schouw;
– 20 zonnepanelen (2020 + 2023) – opbrengst ca. 5.200 kWh;
– Nieuwe meterkast (2022) met 3-fase aansluiting;
– Laadpaal aanwezig;
– Aangebouwde berging/garage met vlizozolder;
– Moderne keuken & badkamer;
– 3 slaapkamers (optioneel 4);
– CV ketel Intergas 2023;
– Tuin aan het water;
– Houten tuinhuis;
– Overkapping;
– Vlonder aanwezig;
– Rustige en waterrijke woonomgeving;
– Op loopafstand van scholen, speeltuinen, huisarts en zwembad;
– Nabij winkelcentrum Beuningen met horeca en voorzieningen;
– Dicht bij uitvalswegen A50 en A73;
– Op korte afstand van centrum Nijmegen;
– Nabij natuurgebieden, Waal en polderlandschap.
Ben je nieuwsgierig geworden en wil je meer informatie? Bekijk dan ook onderstaande elementen die wij standaard bij al onze woningpresentaties weergeven.
– Professionele woonvideo
– Virtuele tour door de woning
– Interactieve plattegronden
Of download via Funda de brochure en klik op de link naar de website van de woning. Op de website vind je tevens de vragenlijsten en het meetrapport.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan.
Vraagprijs: € 585.000,- k.k.
Status: Beschikbaar
Aanvaarding: In overleg
Soort woonhuis: Eengezinswoning
Soort bouw: Bestaande bouw
Bouwjaar: 1988
Soort dak: Zadeldak
Woonoppervlakte: 140 m²
Perceeloppervlakte: 414 m²
Inhoud: 541 m³
Externe bergruimte: 6 m²
Overige inpandige ruimte: 17 m²
Aantal kamers: 5
Aantal slaapkamers: 3
Aantal badkamers: 1
Voorzieningen: Mechanische ventilatie, rolluiken, tv kabel, buitenzonwering, airconditioning, schuifpui, dakraam, glasvezel kabel, zonnepanelen, natuurlijke ventilatie