Koppelingsweg 5
6673DT Andelst
09:00 - 17:30
Maandag t/m vrijdag
6673DT Andelst
Maandag t/m vrijdag
6537 AB Nijmegen
| Status | Ingetrokken |
| Soort woonhuis | Eengezinswoning |
| Prijs | € 285.000,- k.k. |
| Bouwjaar | 1989 |
| Energielabel | C |
| Woonoppervlakte | 118 m² |
| Inhoud | 433 m³ |
Zoekt u een moderne woning met heerlijke ligging en veel leefruimte? Dan is dit de woning die u zoekt. Deze fraaie en uitgebouwde hoekwoning met vier slaapkamers, moderne keuken en badkamer, elektrische rolluiken,
HR beglazing, alarminstallatie en diepe achtertuin is gunstig gelegen in een rustige wijk direct nabij Stadspark Staddijk en omgeven door groen- en waterrijke parkjes.
Deze woning met enorm veel leefruimte is goed en netjes afgewerkt. Deze woning ligt op een plek waar nog volop rust en ruimte heerst, terwijl alles wat je nodig hebt om heerlijk te wonen en te leven op een steenworp afstand ligt.
Ervaar het zelf en ontdek de unieke ligging van deze wijk.
Via de diepe voortuin, waar tevens een achterom is naar de achtertuin, betreden we de woning via de hal. Bij binnenkomst tref je direct de eenheid die op de begane grond is gerealiseerd. De robuuste, zwarte tegelvloer met hoog plintwerk,
gespachtelde wanden en gestucte plafonds en de spots in de woonkamer verzorgen deze eenheid. De woonkamer is uitgebouwd en voorzien van een glazen pui met schuifpui waardoor buiten erg mooi naar binnen gehaald kan worden. Hierdoor
ontstaat een heerlijke hiërarchie met de zonnige tuin. De grote raampartijen en diepe achtertuin verhogen het wooncomfort. Er wordt meer dan voldoende ruimte geboden voor een zithoek en apart gedeelte voor de eettafel, zodat deze activiteiten goed gescheiden kunnen worden. Een mooie combinatie van neutrale kleuren en lichtinval maken dit woongedeelte tot een heerlijke leefruimte.
De moderne keuken is aan de voorzijde gelegen en biedt een vrij uitzicht over de voortuin en groen. De keuken is praktisch aan twee zijden gerealiseerd waardoor er veel werkruimte ontstaat. De keuken is modern, in hoogglans, afgewerkt met lichte taupe kleurstellingen en een zwarte granieten blad. In de keuken is er voldoende bewegingsruimte en is de nodige apparatuur aanwezig. Denk aan een keramische kookplaat met design afzuigkap, vaatwasser, oven, magnetron, ingebouwde spoelbak en een Amerikaanse koel/vriescombinatie (ter overname). Alles van het merk Siemens. Verder is er voldoende kastruimte in de vorm van Le Mans kasten, carrousel kast, pannenlades en diverse boven- en onderkasten. Het directe lichtinval verhoogt het comfort.
Leuk detail is de glazen wand tussen woonkamer en keuken en daardoor de mogelijkheid deze op een speelse manier van elkaar te kunnen scheiden.
We lopen naar boven en zien ook hier de ruimtelijkheid die deze woning te bieden heeft. Op de verdieping vinden we drie slaapkamers, badkamer en een vaste trap naar de bovenste verdieping. Een slaapkamer ligt aan de voorzijde en twee aan de achterzijde. Alle kamers zijn ruim opgesteld en bieden voldoende ruimte voor een bed (kleding)kast. Tevens mogelijkheden om de kleinste kamer te gebruiken als werk/kantoorruimte. De verdieping is afgewerkt met een zwartkleurige laminaatvloer met tegelprint en hoog plintwerk, Velux dakramen, rolluiken en behangen wanden.
Een moderne, praktische badkamer met een ontspannen uitstraling. De badkamer bezit alles wat het nodig heeft. Een ligbad met handdouche en bubbelfunctie, hoek inloopdouche met regendouche, wasmeubel met brede wasbak, toilet en designradiator. Verder volledig betegeld met antraciet en wit tegelwerk en afgewerkt met een spanplafond met spots. Natuurlijke ventilatie middels een raam die tevens zorgt voor de nodige lichtinval.
Via een vaste trap is er nog een verdieping bereikbaar. Dit is absoluut van toegevoegde waarde voor deze woning. Ingericht met een voorzolder met bergruimte en toegang tot de vierde (slaap)kamer. Deze kamer is ruim en biedt mogelijkheden als slaapkamer maar ook zeker als werkkamer en/of hobbyruimte. Voorzien van zeil en een groot dakraam.
Deze zonnige tuin bezit zowel zon- als schaduwplekken en is voorzien van een moderne bestrating, een vijverpartij en een onderhoudsarme uitstraling met een kunstgras gazon. Een heerlijke toevoeging is de overkapping achterin de tuin. Voldoende privacy, een achterom en door de diepte en hoekligging voldoende zonuren. Achterin de tuin is nog een berging gesitueerd voor uw opslag en tuingereedschap.
Aan de Aldenhof woon je heerlijk en is er bovendien ruim voldoende parkeergelegenheid in de directe omgeving. Alle denkbare voorzieningen zijn op korte afstand gelegen en Stadspark Staddijk met zijn grote waterpartijen en de Hatertse en Overasseltse Vennen geven deze woonomgeving een groot groen hart. Fantastische mogelijkheden om heerlijk te wandelen en te fietsen. Winkelcentrum Dukenburg is per fiets binnen enkele minuten bereikbaar en binnen 10 minuten zit u met de auto op de A73. De plek van deze woning biedt een heerlijk thuis en is toch in de directe nabijheid van stadse gezelligheid, en dat met voldoende parkeergelegenheid in de directe omgeving.
– Uitgebouwd
– HR en dubbele beglazing
– Moderne keuken en badkamer
– Houten kozijnen
– Vier (slaap)kamers
– Moderne uitstraling
– Rolluiken
– Schilderwerk uitgevoerd in 2018
– Alarminstallatie Jablotron
– Nabij winkelcentrum Dukenburg
– Nabij stadspark Staddijk
– Nabij Hatertse en Overasseltse Vennen
– Nabij diverse uitvalswegen
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan.
Vraagprijs: € 285.000,- k.k.
Status: Ingetrokken
Aanvaarding: In overleg
Soort woonhuis: Eengezinswoning
Soort bouw: Bestaande bouw
Bouwjaar: 1989
Soort dak: Zadeldak
Woonoppervlakte: 118 m²
Perceeloppervlakte: 223 m²
Inhoud: 433 m³
Externe bergruimte: 6 m²
Overige inpandige ruimte: Onbekend
Aantal kamers: 5
Aantal slaapkamers: 4
Aantal badkamers: 1
Voorzieningen: Alarminstallatie, rolluiken, tv kabel, natuurlijke ventilatie